Long

...return to index

4.500km 80m

Pos Name Club Age Class Time
1st Jonathan Albon   M21 20:04
2nd Richard Barrett SBOC M40 20:05
3rd Edward Catmur SLOW M21 20:48
4th Andrew Brown AROS M21 21:00
5th Harold Wyber CHIG M21 21:01
6th Dan Findlay-Robinson SLOW M21 21:07
7th Nick Taylor   M21 21:23
8th Rob Patterson SLOW M21 22:00
9th Paul Nixon SLOW M21 22:20
10th Thomas Cochrane SLOW M21 22:38
11th Colin Dutkiewicz SLOW M40 22:42
12th Helen Gardner SLOW W21 22:46
13th Julian Birkinshaw TVOC M45 22:53
14th Glen Slade LOK M45 23:25
15th Jazeps Basko YEARBOOK MACHINE M21 23:38
16th David Spence CLOK M40 24:15
17th Oliver O'Brien SLOW M21 24:38
18th Andrew Hibbert SLOW M35 24:55
19th Alastair Insall   M21 25:00
20th Michael Balling SLOW M21 25:06
21st Neill Wates DFOK M35 25:25
22nd Angus Lund SLOW M40 25:32
23rd Chris Wroe SLOW M21 25:42
24th John Whittingham WIM M40 26:09
25th Simon Evans SLOW M21 26:14
26th Kostya Lutsenko CHIG M35 26:15
27th= Don McKerrow SLOW M60 26:30
27th= Marshall Kinnear RAFO M35 26:30
29th Andrea Rebora SLOW M40 26:35
30th Alan Hickling SAX M45 26:38
31st Edward Stott SLOW M21 27:15
32nd Gavin Hurley SLOW M35 28:03
33rd Christophe Borysiewicz SLOW M21 28:13
34th Todal Fallesen SLOW M21 28:24
35th Milan Misak   M21 28:35
36th Tom Raftery   M21 28:49
37th Peter Huzan SLOW M45 28:54
38th Tom Edelsten CHIG M65 28:57
39th Ian Griffiths SLOW M35 29:19
40th Peter Sacares LOK M45 29:23
41st Simon Dunkley SN M45 29:24
42nd Carys Morgan SWOC W35 29:31
43rd Stu Levene HH M40 29:33
44th= Owen Lindsell   M35 29:37
44th= Dominic Lawrance SLOW M35 29:37
46th Becky Kingdon SLOW W21 29:44
47th Roger Moulding HH M65 29:49
48th Jonathan Gilbert NOR M50 29:57
49th Luke Gilbert   M21 30:04
50th John Duffield CHIG M65 30:29
51st William Power WN M40 31:05
52nd Raffaella Marin SLOW W45 31:25
53rd Matt Cooper   M21 32:02
54th Asa Gassner     32:04
55th Dziuginta Aleksandraityte IND W21 32:29
56th Ian Bullock LOK M35 32:35
57th Anna Csizmadia   W40 32:36
58th Ken Patterson AIRE M60 32:41
59th Jake Breeden   M21 32:50
60th Richard Jones SLOW M40 32:55
61st Patrick Taylor     33:13
62nd Sue Carter   W45 33:23
63rd Dorte Torpe Hansen SLOW W45 33:51
64th Jayne Sales SLOW W21 34:28
65th Helle Norgaard SLOW W21 34:44
66th Philip Craven DFOK M55 34:50
67th Rosa Stewart SLOW W21 35:01
68th Steve Brockbank DFOK M60 35:05
69th Eric Heritage LEI M50 35:22
70th Andrew Goldstone LOK M45 35:34
71st Tom Wakeling   M21 35:49
72nd Graham Sutton MV M65 36:00
73rd Karen Hillary   W21 36:31
74th Rob Sibley SAX M55 37:17
75th Chris Marshall CHIG M35 37:46
76th Zipeng Zhou SLOW M21 39:13
77th Elaine Battson LOK W45 39:36
78th Catherine Galvin LOK W45 39:50
79th Alison Darvill   W21 42:28
80th Claire Cooper IND W21 42:39
81st Stuart Fisher   M40 42:48
82nd Richard Evans-Lacey IND   47:33
83rd Judith Armitt SAX W55 48:54
84th Ursula Oxburgh WAOC W75 60:43
85th Jane Healy LOK W50 77:43
mp Paul Couldridge SLOW M35 19:40
mp Ben Lovett SLOW M35 26:40
mp Neil Brooks LOK M50 26:53
mp Tim Gage   M21 29:42
mp Agnes Csizmadia IND W21 31:57
mp Ksenia Tkacheva SLOW W21 35:08
mp Helen Smith   W45 40:27
mp David Burnside   M45 44:16
mp Daniel De Lange LOK M45 44:32
mp Katy Fone   W21 46:38